Strona zawczesnie.com.pl aktualnie jest w budowie

Na stronie zawczesnie.com.pl wprowadzane są aktualizacje.

Proszę wcisnąć X aby zamknąć ten komunikat i przejść do strony.

Jesteś tutaj: Dodatkowe zakładki - proszę nie usuwać Klub rodzica wcześniaka Spotkanie organizacyjne Klubu Rodzica Wcześniaka

Spotkanie organizacyjne Klubu Rodzica Wcześniaka

Z uwagi na fakt, iż spotkaliśmy się po raz pierwszy, spotkanie to miało charakter organizacyjno-poznawczy. Spotkania nasze nie mogłyby się odbywać w tym miejscu, gdyby nie pomoc i zaangażowanie panów Prezydentów - Piotra Kuczery i Piotra Masłowskiego. Ogromny wkład w naszą obecność tutaj mieli również Pan Arkadiusz Andrzejewski, Dyrektor Ośrodka Rodzinnej Pieczy Zastępczej, mieszczącego się również w budynku dawnej dermatologii oraz Pan Grzegorz Głupczyk - Prezes stowarzyszenia "17-tka".

Dziękujemy raz jeszcze za okazaną życzliwość, pomoc oraz zaangażowanie w sprawy naszego Stowarzyszenia

Pierwsze nasze spotkanie skupiło się w głownej mierze na omówieniu spraw dotyczących organizacji listopadowego II Rybnickiego Dnia Wcześniaka oraz potrzeb z tym związanych. Ustaliliśmy również kolejne, cykliczne spotkania Klubu Rodzica Wcześniaka. Ponadto, korzystając z okazji, mogliśmy "od wewnątrz" zobaczyć odnowiony, piękny budynek dawnej dermatologii szpitala Juliusz. Trzeba przyznać, że efekt robi ogromne wrażenie.

Duże i nowiutkie pomieszczenia czekają na rodziców wraz z dziećmi. Jesteśmy przekonani, że będzie to doskonałe miejsce wspólnych zabaw dzieciaków oraz okazja do spotkania dla rodziców. Zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących kolejnych spotkań oraz zapraszamy na kolejne spotkania Klubu rodziców wcześniaków. My już nie możemy się doczekać.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl